mobil  0905 77 55 02

Postup jednania

Obhliadka a dizajnový návrh

návrhPo telefonickej dohode prídeme na miesto realizácie a po konzultácii a obhliadke vytvoríme pre Vás „jedinečný originál“ napríklad v podobe nového krbu. Od prvého kontaktu Vám ponúkneme množstvo informácii a príkladov riešení dizajnu. Po načrtnutí základnej idey a Vašich predstáv vypracujeme niekoľko variant riešenia. Pripravíme 3D dizajnový návrh, vďaka ktorému vám vieme vytvoriť reálnejšiu predstavu o vašom plánovanom diele. Priestorovú vizualizáciu so zakomponovaním konkrétneho materiálu realizujeme v 3 prevedeniach:

 

 

 

 

 

 

pocitacova vizualizacia

  1. Vizualizáciu prvku z rôznych pohľadov (pôdorys, bokorys a nárys)
  2. Kompletný projekt stavby diela, t.j. skladby jednotlivých prvkov, či exteriéru
  3. Vizualizáciu priestoru, kde je umiestnený projekt alebo vizualizáciu celého interiéru


Počítačové vizualizácie vyhotovujeme ako súčasť objednávky a jej ceny.

 

 

 

 

Dohoda

Každá vykonaná práca má svoju hodnotu, tak ako aj naše diela, ktoré tvoríme pre Vás. Po zrealizovaní obhliadky a vytvorení dizajnového návrhu nasleduje prekonzultovanie a odsúhlasenie dizajnového návrhu a predloženie prehľadnej cenovej ponuky na dielo. Po podpise zmluvy sa uhradí záloha a zvyšok z celkovej sumy sa dopláca po odovzdaní diela a odskúšaní jeho funkčnosti a prevádzkyschopnosti.

 

Objednanie materiálu a komponentov

objednanie materialuKaždý komponent, ktorý vstupuje medzi naše produkty musí mať overenú kvalitu. Nehľadáme najlacnejšie, ani najdrahšie riešenia, ale najlepšie! Vďaka tomu vieme zaručiť našim zákazníkom, že dostanú produkty, ktoré splnia ich očakávania a budú im dlhodobo slúžiť k ich spokojnosti.

 

 

 

 

 

 

Realizácia

Schválená dokumentácia je postúpená našim odborným majstrom, ktorí majú so stavbou dlhoročné skúsenosti.

 

realizacia realizacia realizacia realizacia

realizacia